info@bibtex-pol.pl

+48 61 8182 180

Zalasewo, ul. Sielska 3A 62-020 Swarzędz

PON – PT: 08:00 – 16:00

PL | EN

Śledź nas na:

Title Image

O nas

1000000
metrów

wyprodukowanych tkanin

900
zatrudnianych ludzi

na całym świecie

28
lat

na rynku

11
odziałów

na całym świecie

Jako producenci Bibtex wykorzystuje najnowsze technologie przędzenia, tkania, farbowania, drukowania cyfrowego i wykańczania. Posiadamy również technologię produkcji tkanin trudnopalnych, łatwych w czyszczeniu i wodoodpornych.

Bibtex jest dobrze dystrybuowanym biznesem z dwoma centralnymi magazynami w Polsce i Turcji. Posiadamy również oddziały i magazyny w 11 różnych krajach. Dlatego mamy możliwość łatwego zaopatrzenia całego regionu europejskiego.

Bibtex zapewnia dostawę wysokiej jakości tkanin do swoich konsumentów. W testowaniu wszystkich naszych tkanin przestrzegamy brytyjskich standardów.

Bibtex to międzynarodowa firma produkująca tkaniny obiciowe, która powstała w latach 90. Bibtex produkuje tkaniny żakardowe, gładkie i drukowane cyfrowo w swoich fabrykach w Egipcie i Turcji. Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji z 11 oddziałami i salonami w 11 różnych krajach.

Bibtex jest producentem tkanin obiciowych, który ma zintegrowane pionowe operacje, poczynając od przędzenia, tkania, farbowania i wykończenia, aż po sprzedaż tkaniny klientowi końcowemu. Nasza farbiarnia daje nam możliwość dodawania szerokiej gamy kolorów do naszych kolekcji tkanin. Po barwieniu tkanina przechodzi do procesu wykończeniowego, w którym jesteśmy w stanie wykonać szereg zabiegów, takich jak hydrofobowość, łatwe czyszczenie i odporne na płomienie.

Bibtex to firma znana na całym świecie ze swojej innowacyjności w projektowaniu, doskonałości w jakości produktu i wydajności, którą popierają nasi doświadczeni projektanci.
Nasze magazyny dają możliwość przechowywania tkanin w odpowiednich dla nich warunkach. Hurtownia w Zalasewie, k. Poznania, pozwala na sprzedaż tkanin zarówno klientom hurtowym jak i detalicznym. Można u nas kupić tkaniny na metry, a także całe belki.

Czas realizacji wynosi 48h – w przypadku braków na magazynie natychmiastowo o tym informujemy. Przy niestandardowo dużych zamówieniach czas realizacji może wydłużyć się o czas importu tkaniny do naszych magazynów.
Dajemy naszym klientom możliwość odbioru osobistego lub wysyłki zamówionego towaru za pośrednictwem kuriera DPD.

W województwie wielkopolskim w przypadku dużej ilości belek towar zawozimy osobiście dla skrócenia czasu realizacji i poczucia komfortu naszych klientów.