info@bibtex-pol.pl

+48 664 442 152

Zalasewo, ul. Sielska 3A 62-020 Swarzędz

PON – PT: 08:00 – 16:00

PL | EN

Śledź nas na:

Title Image

O nas

1000000
metrów miesięcznie

wyprodukowanych tkanin

900
zatrudnianych ludzi

na całym świecie

30
lat

na rynku

11
odziałów

na całym świecie

Jako producenci Bibtex wykorzystuje najnowsze technologie przędzenia, tkania, farbowania, drukowania cyfrowego i wykańczania. Posiadamy również technologię produkcji tkanin trudnopalnych, łatwych w czyszczeniu i wodoodpornych.

Bibtex jest dobrze dystrybuowanym biznesem z dwoma centralnymi magazynami w Polsce i Turcji. Posiadamy również oddziały i magazyny w 11 różnych krajach. Dlatego mamy możliwość łatwego zaopatrzenia całego regionu europejskiego.

Bibtex zapewnia dostawę wysokiej jakości tkanin do swoich konsumentów. W testowaniu wszystkich naszych tkanin przestrzegamy brytyjskich standardów.

Informacje o Firmie

Bibtex to międzynarodowa firma produkująca tkaniny obiciowe, która powstała w 1990 roku. Bibtex produkuje tkaniny żakardowe, gładkie i drukowane cyfrowo w swoich fabrykach w Egipcie i Turcji. Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji z 11 oddziałami i salonami w 11 różnych krajach.
Bibtex jest producentem tkanin obiciowych, który ma zintegrowane pionowe operacje, od przędzenia przędzy, tkania, farbowania i wykończenia po sprzedaż tkaniny klientowi końcowemu. Nasza farbiarnia daje nam możliwość dodawania szerokiej gamy kolorów do naszych kolekcji tkanin. Po barwieniu tkanina przechodzi do procesu wykończeniowego, w którym jesteśmy w stanie zastosować szereg zabiegów, takich jak hydrofobowość, łatwe czyszczenie i odporne na płomienie.

Bibtex to firma znana na całym świecie ze swojej innowacyjności w projektowaniu, doskonałości w jakości produktu i wydajności, którą popierają nasi doświadczeni projektanci.

Bibtex-pol

Oddział Bibtex w Polsce został uruchomiony w 2006 roku. Nasz magazyn w Polsce oferuje bogatą ofertę tkanin, w tym żakardowe, gładkie, drukowane i aksamitne.
Nasz magazyn znajduje się w Zalasewie koło Poznania.

Dystrybucja

Nasza międzynarodowa obecność znacznie się rozwinęła, łącząc wystawy takie jak Heimtextile we Frankfurcie, Furnex w Egipcie, Wystrój Home Decor w Poznaniu i Wystawa domowa w Warszawie. Nieustannie staramy się rozszerzać obecność na arenie międzynarodowej.
Siła Bibtex pochodzi z globalnej dystrybucji. Posiadanie 11 oddziałów i salonu wystawowego na całym świecie pozwoliło nam sprzedawać nasze tkaniny w wielu regionach i dostarczać naszym klientom, gdziekolwiek się znajdują. Zachęciło nas to również do tworzenia różnorodnych tkanin odpowiednich na rynki wschodnie i zachodnie.